opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Panely

Sendvičové panely

Sendvičové panely

Sendvičové panely nachádzajú uplatnenie najmä pri výstavbe priemyselných budov a objektov. Ide o tvarované plechové pásy spojené izolačnou vrstvou, obvykle zložené z polyuretánovej peny a minerálneho vlákna. Sendvičové panely majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a jednoducho sa s nimi manipuluje. 

Strešné sendvičové panely

Strešné sendvičové panely sa využívajú pri stavbe vykurovaných aj nevykurovaných priemyselných, hospodárskych aj skladových objektov. Vyžadujú si minimálnu údržbu a obvykle sa kombinujú s opláštením celého objektu.

V súčasnosti sa kladie veľký dôraz na znižovanie energetickej náročnosti budov. Častými zákazkami sú pre nás práve realizácie a renovácie plochých striech obytných budov, pretože vďaka nim je možné získať značnú úsporu energie.

Stenové sendvičové panely

Stenové panely s izolačným jadrom z minerálnej vlny sú určené na realizáciu obvodových plášťov, ale aj vnútorných priečok. Jadro panela má veľmi dobré izolačné a protipožiarne vlastnosti. S panelmi sa jednoducho manipuluje, umožňujú rýchlu montáž a vyžadujú si minimum pracovných nástrojov.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné