opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Pevné opláštenie montovaných hál

Pevné opláštenie montovaných hál

Pevné opláštenie montovaných hál

Opláštenie z trapézového plechu

V súčasných trendoch v stavebníctve registrujeme najrôznejšie spôsoby povrchových úprav stien, či už v interiéri alebo v exteriéri. Zaujímavým typom pevného opláštenia je plášť z tzv. trapézového plechu. Ide o oceľový plech, doplnený vrstvou zinku alebo aluzinku. Ponúka sa tiež s lakovaným povrchom, a to v najrôznejších farebných odtieňoch a povrchových úpravách, čo bezpochyby zaručuje uspokojenie architektonických riešení striech, fasád aj interiérov.

V prípade potreby tiež dodávame plechy s antikondenzačnou úpravou alebo s perforáciou pre požiadavky utlmenia hluku. Trapézové plechy sú obzvlášť vhodným konštrukčným prvkom najmä pre veľkoplošné krytie.

Trapézové plechy sú využívané najmä pri:

  • pokrývaní striech, ako strešná krytina
  • tzv. stratenom debnení
  • konštrukcii obvodových plášťov v interiéroch aj v exteriéroch

 

Zateplenie zo sendvičových panelov

Pri našich montovaných halách odporúčame svojim klientom najmä systém tzv. sendvičových panelov, ktoré majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Sendvičový panel je vytvorený z dvojice oceľových plechov kde sa vkladá izolácia, ktorú tvorí minerálna vata, polyuretán alebo polystyrén. Typ izolácie sa vyberá podľa nárokov na využitie montovaných hál. Veľkou výhodou sú aj možnosti rôznych farebných povrchových úprav.

V kombinácii s vhodne zvolenou povrchovou úpravou sa tento systém používa pri:

  • fasádach
  • konštrukciách striech
  • zateplení stien, priečok a pod. 

Systém sendvičových panelov je najvhodnejším a najefektívnejším riešením zateplenia montovaných objektov, v našom prípade, montovaných hál. 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné