opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Skladujte a vyrábajte s minimálnymi nákladmi

Skladujte a vyrábajte s minimálnymi nákladmi

Skladujte a vyrábajte s minimálnymi nákladmi

Ako výhodne skladovať svoje výrobky alebo vyrábať nový tovar? Najvýhodnejším riešením, pri ktorom ušetríte nemalé financie je výstavba montovanej haly.

Vďaka vysokej kvalite sú montované haly našej spoločnosti čoraz rozšírenejšie medzi firmami najmä na Slovensku aj v zahraničí, ktoré potrebujú rýchlo a efektívne vyriešiť skladovacie alebo výrobné priestory.
Montované haly sú výborným riešením pre zakrytie športovísk aj pre jazdecké haly. Jednoduchá montáž bez nutnosti stavebného povolenia posúva oceľové montované haly na úroveň klasických hál s pevnými základmi.

Aké sú výhody montovaných hál?

Našou spoločnosťou ponúkané ľahké montované haly s opláštením sú optimálnym riešením dnešnej doby pre investorov, ktorí hľadajú riešenie ako minimalizovať investície do skladov, výrobných priestorov a rôznych zastrešení ako sú jazdiarne, tenisové haly, ostatné športoviská.
Hlavnou výhodou týchto montovaných hál je ich nízka hmotnosť. Tá umožňuje stavať tieto haly na už existujúce spevnené plochy, ako je asfalt, betónové platne, panelové plochy a pod.
Ďalšou výhodou je rýchla montáž a tým aj celková realizácia. Hala môže obsahovať vnútorné inštalácie elektrického osvetlenia, vykurovanie, vzduchotechniku a pod - všetko na základe dohody s našim klientom. Pre každého nášho zákazníka vieme poskytnúť dodávku celej vrchnej stavby na kľúč.

Veľkou výhodou týchto montovaných hál je aj ich mobilita. Pri demontáži nedochádza k žiadnemu poškodeniu častí haly, takže po rozobratí ich môžete poskladať aj na inom mieste.
Životnosť materiálov plášťa dnes dosahuje porovnateľné doby s životnosťou klasických pevných materiálov ako sú napríklad trapézové plechy.

Ich všestranné využitie spoločne s možnosťou využitia mnohých konštrukčných systémov, mnohých tvarov striech aj svojou minimálnou údržbou, spôsobilo ich súčasnú obľubu a zvýšený záujem investorov o výstavbu týchto montovaných hál. 

Kontaktujte našu spoločnosť, nezáväzne Vám poradíme a vypracujeme cenovú ponuku pre vaše nové priestory a v prípade záujmu vaše požiadavky radi prenesieme do reality.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné