opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Moderný design montovaných hál

Moderný design montovaných hál

Moderný design montovaných hál

V posledných rokoch sú zákazníkmi čoraz viac vyhľadávané montované budovy a haly pre ich rýchlu, jednoduchú a finančne nenáročnú montáž. Zo začiatku sa montovali najmä výrobné a skladové haly a priemyselné objekty, v súčasnosti tento trend preniká aj do menších stavieb, ako sú domy, apartmány, či maloobchodné predajne. Taktiež haly montujeme pre autosalóny, reklamné agentúry, businnes centrá a pod.

Budovy postavené z ocele majú oproti klasickým stavbám z tehál viacero výhod. Počiatočné náklady sú porovnateľné u obidvoch typoch, avšak konečné náklady sú ďaleko nižšie, nehovoriac o časovej úspore. Ďalším vysokým plusom týchto objektov je ich dlhá životnosť. Oceľové skrutky a rámy nepodliehajú termitom, deformáciám a hnilobe tak, ako to býva u drevených nosných konštrukcií. Štruktúra ocele je silnejšia ako drevo, dokáže viac odolávať záťaži, preto nie je problém konštruovať aj objekty veľkých rozmerov. Oceľ takisto lepšie odoláva poveternostným vplyvom - silnému vetru aj veľkému množstvu snehu a je plne recyklovateľná.

V superlatívoch môžeme opísať aj rýchlosť montáže týchto stavieb. Stavba dorazí na stavenisko ako kompletný 'balíček', ktorý stačí zmontovať a za krátky čas je budova pripravená k jej plnému používaniu. Navyše, montovaný objekt sa dá bez problémov rozšíriť o ďalšie rámy a panely, jednoducho primontovať na existujúcu konštrukciu a v prípade potreby sa dokonca dá celý objekt premiestniť aj na iné miesto.

Oceľové haly sú atraktívne, nadčasové, s čistým, moderným dizajnom, v pestrej palete farieb a prevedení, aby korešpondovali s prostredím, v ktorom sa nachádzajú a vytvorili nielen nové priestory ale aj nové možnosti ich všestranného využitia.


 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné