opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Opláštenie sendvičovými panelmi

Minimálne náklady na prevádzku – opláštenie sendvičovými panelmi

Minimálne náklady na prevádzku – opláštenie sendvičovými panelmi

Sendvičové panely predstavujú v súčasnosti najlepšie, najjednoduchšie, najekonomickejšie a najrýchlejšie riešenie pri stavbe administratívnych, priemyselných, potravinárskych, či športových hál. Príjemná a zdravá klíma vo vnútri objektu je jednou z najdôležitejších požiadaviek zamestnávateľov moderných firiem. Sendvičové panely ju jednoznačne vedia zaručiť a preto nás čoraz viac klientov oslovuje s požiadavkou zhotovenia takéhoto typu montovanej haly.

Tepelnoizolačné vlastnosti

Sendvičový panel je ideálnou voľbou spomedzi všetkých dostupných izolačných materiálov. Pozostáva z vnútrného polyuretánového jadra s uzavretými bunkami a vonkajšej parozábrany. Povrch sendvičových panelov tvoria vysokokvalitné plechy v rôznych farebných a štrukturálnych prevedeniach, preto si každý náš klient v tejto oblasti príde na svoje. Sendvičové panely majú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, čo umožňuje vytvárať príjemné pracovné prostredie vo vnútri objektu a to v každom ročnom období – v lete príjemný chlad a v zime teplo. Náklady spojené s vykurovaním (v lete s klimatizovaním) sú rádovo nižšie ako pri voľbe iných dostupných materiálov.

Naše monované haly vedú k vašej spokojnosti

Materiál, ako aj montážne práce pri stavbe montovanej haly, dodáva naša spoločnosť vo vysokej kvalite. Dozeráme na bezchybnú montáž a dodávku oceľovej haly, preto ručíme aj za kvalitu počas užívania haly a garantujeme ustálenosť prevádzkových nákladov. Haly oplášťujeme sendvičovými panelmi hrúbky 100 až 120 mm, v závislosti od účelu využitia haly. Povrch sendvičových panelov je stálofarebný, zdravotne nezávadný, takmer bezúdržbový a pevný.

Vyberte si ideálny objekt pre vaše podnikanie. Montovaná hala od firmy Ermont, s.r.o. je tým najlepším štartom do budúcnosti vašej firmy.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné