opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Viacpodlažné montované haly

Viacpodlažné montované haly

Viacpodlažné montované haly

Rýchlosť dodania, flexibilita rozmerov a tvarov, výborné tepelnoizolačné vlastnosti, ekologická nezávadnosť a rad ďalších superlatív má jedného spoločného menovateľa, ktorý je bezpochyby neoddeliteľnou súčasťou úspešného podnikania. Reč je o montovaných halách, ktoré dodávame na účely priemyselnej výroby, skladových priestorov, športovísk, nákupných centier, veľkokapacitných garáží a mnoho iných podnikateľských aktivít.

Vo viacerých prípadoch je vhodnejšie zvoliť viacpodlažný objekt, ktorý sa vyznačuje istými špecifickými vlastnosťami. Na rozdiel od prízemnej jednopodlažnej haly musí lepšie odolávať umelým ale aj prírodným seizmickým vplyvom, poveternostným vplyvom a vyššej hmotnostnej záťaži.

 

Na zabezpečenie stability sa používajú:

  • kĺbové prípoje styčníkov s výstužami
  • rámové styčníky
  • kĺbové styčníky a betónové výstužné jadro

Použitie, rozmery a rozmiestnenie príslušných výstuží je presne navrhnuté v projekte. Musia zaisťovať pevnosť a stabilitu celej budovy, musia byť uložené symetricky, dodržiavať kolmosť a tuhosť vo všetkých troch smeroch. Rámové styčníky sú oproti kĺbovým náročnejšie na detaily, sú masívnejšie a pracnejšie, preto sa osadzujú zväčša tam, kde sa z dispozičných dôvodov nedá použiť iný typ výstuže.

 

 Viacpodlažný montovaný skelet pozostáva z:

  • nosných dielcov
  • výplňových a doplnkových dielcov
  • tyčových dielcov (trámy, stĺpy, drieky)
  • obvodového plášťa pozostávajúceho zo sendvičových panelov s   izoláciou
  • schodišťových dielcov
  • konštrukcie strechy a strešnej krytiny

 

Voľba montovanej haly je pre každého podnikateľa tou správnou voľbou. Vďaka kompletnému riešeniu, aké vám ponúkame, budete vedieť aj presný termín dokončenia stavby.

Kontaktujte nás priamo cez email alebo pomocou kontaktného formulára nižžie a my vám vypracujeme projekt presne na mieru, v krátkom čase dodáme a zaistíme Vám tak dobrý štart k úspešnému podnikaniu.

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné