opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Predajňa a skladové priestory

Predajňa a skladové priestory

Predajňa a skladové priestory

Obchod znova rozkvitá a otvára sa znova čoraz viac nových predajní. Ideálne je, ak máte predajňu a skladovací priestor pod jednou strechou. Na to je ako stvorená montovaná oceľová hala. Oceľová hala ponúka široké možnosti dispozičného riešenia, ale najčastejšie čelo haly slúži ako predajňa a v zadnej časti sú skladovacie priestory. Táto voľba má svoje opodstatnenie najmä z hľadiska reklamy a reprezentácie vašej firmy.

Reprezentatívna časť oceľovej haly

Predajná časť haly v sebe nesie dominantné prvky, ktoré majú za úlohu upútať zákazníka. Často ide o veľké presklené plochy s reklamou, obsahujú mohutné stĺpy, prístrešok či výrazné farebné kontrasty. Presklené plochy okrem pekného vzhľadu zaručia v predajni dostatok denného svetla. Vybrať si môžete zo širokej škály farieb, je len na vás, či dáte prednosť menej nápadným, výrazným farbám a ich kombináciám.

Tvary, materiály a farby

Ak je predajná hala zaujímavá na prvý pohľad svojim dizajnom, pritiahne obvykle viac ľudí. Haly môžu byť oživené rôznymi podhľadmi s osvetlením, vysokými prístreškami, alebo veľkými presklenými výkladmi. Vďaka týmto výrazným prvkom môžete umocniť eleganciu firmy a pridať jej na dôveryhodnosti.
Montovaná hala je najekonomickejším riešením pre každú firmu. Oceľovú konštrukciu dokážeme postaviť v krátkom čase. Odporúčame opláštenie sendvičovými panelmi, ideálne hrúbky 100-120mm, čo zaistí veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti a príjemné prostredie vo vnútri budovy v každom ročnom období.
Menšie vnútorné priestory ako napr. kancelárie, či toalety odporúčame oddeliť múrmi alebo použiť iný alternatívny materiál, ako je napr sadrokartón či OSB dosky. Na presvetlenie haly sú ideálne spomínané veľké presklené plochy, hliníkové alebo plastové okná alebo aj stropné svetlíky.

Skladové priestory

Keďže sú sklady umiestnené v zadnej časti, nemusia spĺňať toľko estetických požiadavok ako predajňa. Môžete zvoliť jednoduché farebné odtiene, ktoré budú nadväzovať na výraznejšiu prednú časť. Ako systém osvetlenia môžu byť použité bočné pásy okien a  dlhý hrebeňový svetlík. Medzi predajňou a skladom sa vytvorí jednoduchý plynulý prechod. Veľkou výhodou týchto montovaných hál je aj ich variabilita, čo umožňuje po čase bez problémov realizovať akékoľvek dispozičné či kapacitné zmeny.

Voľba montovanej haly je pre vašu firmu nepochybne tým najideálnejším riešením. Vďaka rýchlym výrobným aj montážnym postupom máte zaistené nízke vstupné náklady s rýchlou návratnosťou. Navštívte nás a pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom. 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné