opláštenie halových objektov, výstavba oceľových hál+421 / 915 874 596
SpäťÚvod / Montované haly / Montované haly za bezkonkurenčne rýchly čas

Montované haly za bezkonkurenčne rýchly čas

Montované haly za bezkonkurenčne rýchly čas

Montované haly sú oproti iným typom stavby bezkonkurenčné najmä rýchlosťou výstavby. Opláštenie hál je trvanlivé, stálofarebné a obľúbené vďaka svojim nadštandardným tepelným a požiarnym vlastnostiam. Navyše na výber majú naši klienti takmer neobmedzenú škálu farieb podľa výberu.

Aké typy montovaných hál môžeme realizovať z oceľových konštrukcií?

Najčastejšie staviame výrobné a skladovacie haly, predajne, obchodné centrá, autoservisy, autosalóny ale aj športové haly, chladiarenské a mraziarenské haly. Parametre montovaných hál vždy prispôsobíme na mieru konkrétnym požiadavkám nášho investora.

Ukážkou môže byť napríklad moderný Motoshop Žúbor s.r.o. v Banskej Bystrici postavený našou firmou. Ide o reprezentatívnu presklenú predajňu, ktorá hrdo reprezentuje sortiment, ktorý ponúkajú.

Ďalším možným typom montovaných hál sú potravinárske haly, ktoré podliehajú prísnym smerniciam a normám v potravinárstve. Ukážkou je montovaná hala pre Slovenské cukrovary v Seredi, ktorá spĺňa všetky dôležité parametre. Na izoláciu sme použili sendvičové panely, ktoré sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne pre využitie v potravinárskom priemysle.
 

Montované haly aj pre administratívu

Montované administratívne haly sú jedny z najčastejších oceľových typov hál vďaka variabilite oceľových konštrukcií a nadčasovému dizajnu. Realizácii administratívnej haly predchádza architektonický návrh budovy, ktorý sa priamo s klientom doladí do konečnej podoby haly. Vďaka farebným a profilačným možnostiam je možné administratívne haly vyšperkovať k dokonalosti. Príkladom je napríklad administratívna hala pre reklamnú agentúru Sedem s.r.o. v Košiciach. Sme radi, že táto neprehliadnuteľná budova láka pohľady zvedavcov a o to viac nás teší, že táto budova získala ocenenie STU STAVBA ROKA 2013 za uplatnenie vedy a techniky.

Najluxusnejšie sú autosalóny, pri ktorých je najväčší dôraz kladený práve na vzhľad, estetickosť a nadčasový dizajn - to všetko spĺňajú naše montované haly z oceľových konštrukcií opláštené najkvalitnejšími sendvičovými panelmi. Autosalóny sa riadia prísnymi podmienkami automobiliek, nie je pripustená žiadna odchýlka. Podľa inštrukcií automobilky Renault vznikla moderná značková predajňa Euromotor so servisom v Banskej Bystrici.
 

Montované haly sú postavené bezkonkurenčne rýchlo

Montované haly sú v najlepšom pomere ceny a kvality, ponúkajú široké využitie v priemysle, sú nadčasové a dizajnovo vyvážené. Ponúkame vám poradenstvo, projekčné práce vrátane architektonických návrhov a statiky. Naša spoločnosť si stráži kvalitu počas celej fázy realizácie haly vďaka vlastnej výrobe a montážam certifikovaných pracovníkov. Výsledkom je celý rad spokojných zákazníkov. 

Dopytový formulár

Ak chcete využiť naše služby alebo máte otázku, odošlite nám nasledujúci dopytový formulár.

*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné